Google Partner Reklam Ajansı

Google bugün dünyanın en çok kullanılan dijital platformudur. Bu başarının sırrı ise daima yenilikçi olması ve disiplinli çalışmasıdır. Google sadece bir arama motoru olmasının çok ötesinde iş dünyası ve sosyal dünyanın en iyi dostu olmaktadır. En doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmayı sağlayan Google, reklam pazarlama dünyası içinde yaptığı çalışmalar ve geliştirdiği yöntemlerle de bu alanın yani dijital pazarlamanın öncüsü konumundadır. Google’ın reklam pazarlama platformu olan Google Ads başta olmak üzere tüm disiplinlerine hakim ve bu kurumun bir parçası olan Google Partner Reklam Ajansı Firmajans olarak, dijital pazarlama dünyasında firmanızın varlığını devam ettirmek, şirket karlılığını artırmak ve sizlere büyük bir pazar yaratmak için en uygun stratejileri uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Pazarlama ve marka çalışmalarında her anlamda kazanmak için Google Partner Dijital Reklam Ajansı olarak daima hizmetinizdeyiz.

Google Reklam Modelleri

Arama Ağı Reklamları

Hemen hemen herkes bir ürün veya hizmet almadan önce internette araştırma yapar. Daha çok da arama sonuçlarında üst sıralarda çıkan siteleri ziyaret eder. Bu nedenle üst sıralarda yer almak amacıyla reklam veren işletmeler daha avantajlı olur. Zirvede olmak güzeldir. Unutmayın reklam her şeydir.

Görüntülü Reklamlar

İnsanlar dokunabildikleri ürünü satın almak ister. İnternet dünyasında görmek, gerçek hayattaki dokunmaya eşdeğerdir. 2 milyondan fazla web sitesinde ürün veya hizmetlerini görsellikle destekleyen işletmeler, bu sayede marka bilinirliklerini artırmaktadır. Atalarımız boşuna dememiş: “Görünen köy kılavuz istemez.”

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları, günümüzde birçok kurumsal firma tarafından kullanılan en etkileşimli reklam modelleri arasındadır. Mobil uygulama reklamları ile uygulamanızın tanıtımını yaparak birçok kullanıcıya kısa sürede erişebilirsiniz. iOS, Android ve Windows olmak üzere işletim sistemlerine göre reklam modeli kullanmak etkili sonuçlar doğurmaktadır.

Yeniden Pazarlama Reklamları (Remarketing)

Yeniden Pazarlama diğer bir adıyla Remarketing reklam modeli web sitenizi ziyaret etmiş bir kullanıcının sitenizden ayrıldıktan sonra diğer internet sitelerinde reklam gösterimi sağlama modelidir. Örneğin bir ziyaretçi ayakkabı almak için sitenizi ziyaret etti fakat pek süre geçirmeden ayrıldı. Bu ziyaretçiye sosyal medya sitelerinde, haber sitelerinde, forum ve diğer birçok Google Reklam Ağı üyesi web sitelerinde tekrar reklam gösterebilirsiniz.

Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamları diğer bir adıyla ürün reklamlar ürün ve hizmetlere ait bilgilerin Google veri tabanına yüklenerek Google Alışveriş ve diğer Google hizmetlerinde gösterilmesiyle oluşan bir reklam modelidir. Bu reklam modelinde ürün veya hizmetinizin başlığını, mağaza adınızı ve ürün fiyatınızı göstererek diğer reklam modellerinden daha çok dikkat çekersiniz.

Youtube Reklamları

İsmi üzerinden de anlaşılacağı üzere Youtube.com ve Mobil uygulama platformu üzerinde yayınlanan reklam modelidir. Youtube reklam bütçesi uygun maliyetli olmakla birlikte kullanıcı demografi filtresi sayesinde hedef kitlenize doğrudan ulaşarak ürün ve hizmet tanıtımı yapabilirsiniz. Google Reklam Ajansı

Adwords Ajansı

Google AdWords, ürün veya hizmetlerinizin daha çok kullanıcı tarafından tanınmasını sağlayan reklam sistemidir. AdWords, Google’da yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olur. Adwords Ajansı ile istediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı özelleştirebilir, düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Adwords Reklam Hizmeti

Google dijital ajans ile çalışmak, işi büyütmek için en hızlı yoldur. Google partneri olan ve Google tarafından yetkilendirilmiş Adwords firmaları arasında yer alan firmamız tarafından profesyonel olarak Adwords reklam hizmeti verilmektedir. Adwords anahtar sözcükleri belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarını doğru bir şekilde hedefler ve tam da bu kullanıcıların istediği reklamları gösterir.

Google Adwords Fiyatları

Google AdWords günümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır. Google AdWords reklamları, Tıklama Başı Maliyet (TBM) üzerinden fiyatlandırma esasına dayandığı için, reklam verenler sadece reklamları tıklandığı zaman ödeme yaparlar. Google Adwords fiyatları anahtar kelimelere ve rekabete göre değişkenlik göstermektedir.

7/24 İnternet Reklam Uzmanı

Markanıza sizin gibi değer verecek, en yüksek performansa ulaşmaya odaklı çalışmalar yapacak, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretecek, marka bilinirliliğinizi arttıracak, dijital pazarlama trendlerine ve stratejilerine hakim Google reklam uzmanı olan firmamız ile çalışarak reklam dönüşüm oranlarınızı ve satışlarınızı artırabilirsiniz. İnternet reklam uzmanı olan deneyimli ekibimizle 7 gün 24 saat destek veriyoruz.

Google AdWords Reklamları

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru ve dünyanın en iyi markası unvanına sahip Google’ın, pazarlama dünyasına sunduğu büyük bir fırsat olan Google Ads, sahip olduğu dünyanın en büyük arama motoru platformu özelliği ve yenilikçi anlayışla dijital pazarlamaya en önemli kazancı sunmaktadır.

Google Reklam Maliyetleri

Google dünyanın en iyi ve en çok kullanılan arama motoru olarak reklam vermek isteyenlere çok önemli maddi kolaylık sağlar. Tıklama başı maliyet alan Google Ads, her firmaya kendi bütçesini kendisi belirleme imkanı sunar.

Google Reklamlarının Avantajları

Bugün hangi sektör olursa olsun marka kimliğinin varlığı ve firmasının koyduğu hedefe ulaşması için dijital ortamda kendini göstermesi gerekmektedir. Hatta bazı firmalar ise artık sadece dijital ortamda kendini var etmektedir. Google dünyanın en iyi dijital pazarlama platformu olan Google Ads sayesinde firmalara büyük artılar katmaktadır. Bu artılardan en önemlileri şu şekildedir: En çok kullanılan arama motoru olması sayesinde en büyük hedef kitleyi sunmaktadır. Yenilikçi anlayış ve bulundurmuş olduğu veriler sayesinde en iyi analizleri ve raporlamaları ortaya çıkarmaktadır. Google reklam verene, reklamlarının yayın akışını kendi kontrollerine bırakarak özgürce hitap etmeyi sunmaktadır.

Adwords Reklam Hizmeti Örnek Çalışmalarımızdan Bazıları

SEO UYGULAMA SÜRECİ


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA