HARİTALARA KAYIT SERVİSİ İLE istediğiniz hizmetlerden faydalanmış olacaksınız

Google Haritalara Kayıt Konum Ekleme; Google maps kayıt, yani Google harita kaydı ile Google haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.

Apple, iPhone, iPad Haritalara Kayıt Konum Ekleme; Akıllı telefon kullanım oranlarına göre en çok kullanılan akıllı telefon olan iPhone ve diğer iOS lu cihazlarda bulunan Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz.

Yelp Haritalara Kayıt Konum Ekleme; Yelp haritalara işletme ekleme işleminin ardından, sıradan mekanların ötesine geçersiniz. Müşteriler işletmeniz ile etkileşime geçebilir, başka müşterilere referans olabilirler.

Here Haritalara Kayıt Konum Ekleme; Here haritalara kayıt olarak işletmeniz gerek kendi Here harita servisinde, gerekse Here'ın altyapı sağladığı pek çok serviste bulunabilir olur.

Yandex Haritalara Kayıt Konum Ekleme; Yandex haritalara işyeri ekleme ile Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde listelenir, Yandex üzerinden gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlar ile yapılan arama sonuçlarında çıkar, ön planda yer alırsınız.

Tomtom Haritalara Kayıt Konum Ekleme; Haritalara kayıt hizmeti ile işletmeniz en doğru biçimde Tomtom navigasyon cihazlarına kayıt edilir. Bu cihazı kullanan müşterileriniz tarafından kolayca bulunabilirsiniz.

Foursquare Haritalara Kayıt Konum Ekleme; Foursquare firma kaydı ile, müşterileriniz sizin iş yerinizde Check-In yapabilir, sizin mekanınızdayken sizinle alakalı yorum yapabilir ve mekanınızı kendi listelerine önerebilirler.

Instagram & Whatsapp Haritalarına Kayıt Konum Ekleme; Instagram konum ekleme ile, müşterileriniz yer bildirimlerinde bulunurken sizin işletmenizde bulunduklarını seçebilir, whatsapp konum ekleme ile firma isminiz ile whatsapp'ten konum gönderebilirsiniz.

Harita kayıt servisi olmayan işletmelerin Google, Yandex gibi arama motorlarında, harita uygulamalarında, navigasyon uygulama ve cihazlarında, cep telefonu haritalarında ve sosyal ağlar üzerinde milyonlarca insan tarafından görüntülenemeyeceği bilinen bir gerçektir. Çünkü artık her işlemi ve ihtiyaç duyduğumuz her ürün ve hizmet için teknolojiyi kullanıyoruz. Her işletme sahibinin internet üzerinden erişilebilen bir web sitesi vardır. Web sitenizin olması müşterilerinizin ya da oluşacak potansiyel müşterilerinizin sizi doğrudan zorlanmadan bulacağı anlamına gelmez. Bu nedenle harita kayıt servislerine firma kaydı gerçekleştiren işletmeler oldukça avantajlı bir noktaya gelmektedirler.

Bay Ajans | Konya Web Tasarım | Web Yazılım ile Harita Kayıt Servisi Avantajları!

Bay Ajans | Konya Web Tasarım | Web Yazılım ile harita kayıt servislerine firma kaydınızı gerçekleştirerek marka imajınızı, kurumsal kimliğinizi, lokasyonunuzun herkes tarafından bilinmesini sağlayabilirsiniz. 

  • Harita kayıt servisi ile işletmelerini harita servislerine kaydettiren firmalar her zaman lokasyon bazlı ve en üst sıralarda olma imkanına erişirler.
  • Harita kayıt servislerinin yanında, navigasyon cihazlarına kayıt yapan işletmelerde müşterilerinin adres sorma derdinden kurtulmaktadırlar.
  • Harita kayıt servisi web ve mobil platformlarda da geçerliliğini korumaktadır. Bugün milyonlarca insan akıllı cep telefonlarına sahip olup, tüm ihtiyaçlarını çeşitli tarayıcılar, cep telefonu haritaları ve navigasyon cihazları ile gerçekleştirmektedir. 
  • Milyonlarca insan sosyal ağlar üzerinden yorum, video ve çeşitli görsellerin paylaşımı dışında girdikleri mekanlarda yer işaretlemek istemektedirler.

Bu durumda firmanızın harita kayıt servisi olmaması oldukça üzücü ve geç kalınmış bir durumdur. Ama işletmeniz için iyi haberlerimiz var. Hemen şimdi Bay Ajans | Konya Web Tasarım | Web Yazılım harita kayıt servisi için iletişime geçin ve işletmenizi tüm arama motorları harita servislerine, cep telefonu harita servislerine, sosyal ağlara ve navihgasyon cihazlarına kaydını gerçekleştirerek firmanızı ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

Artık Firmanızı Öne Çıkarma Zamanı!

Bay Ajans | Konya Web Tasarım | Web Yazılım ile iletişime geçerek artık firmanızı öne çıkarma zamanı geldi. Bay Ajans | Konya Web Tasarım | Web Yazılım harita kayıt servisi sayesinde işletmeleriniz büyüsün, ulaşılabilir olsun, daha fazla müşteri ve ziyaretçi çeksin. Üstelik tüm harita kayıt servisleri için tek tek uğraşmanıza da gerek yok. Bay Ajans | Konya Web Tasarım | Web Yazılım bu konuda büyük bir yükün altından sizi kurtarıyor. İşletmeniz için yıllık sadece 250 TL tutarında ekonomik bir bedelle anlaşmalı olunan tüm servislere kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Haritalara Kayıt Konum Ekleme Hizmeti Örnek Çalışmalarımızdan Bazıları

SEO UYGULAMA SÜRECİ


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA